PaperWrap: rewolucja w pakowaniu palet

Owijarka PaperWrap wersja półautomatyczna już dostępna na polskim rynku

EW Technology, austriacki producent maszyn do owijania palet papierem zaprezentował najnowszą wersję owijarki, owijarkę talerzową półautomatyczną Paperwrap.


PaperWrap w wersji półautomatycznej zastępuje standardowe owijarki talerzowe owijające towar na palecie folią stretch. System owijania palet Paperwrap, wykorzystuje specjalny papier Mondi zamiast folii stretch. Rozwiązanie to jest bardziej ekologiczne i ekonomiczne, a jednocześnie zapewnia optymalne zabezpieczenie palet.

Zapytaj o warunki dostawy instalacji i cenę; 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl

Owijarka talerzowa PaperWrap półautomatyczna

Zapraszamy do współpracy!

Jesteś producentem kontraktowym i szukasz zleceniodawców?

Dołącz do Kontraktacja.pl i zyskaj dostęp do szerokiej bazy firm poszukujących usług produkcyjnych. Napisz do nas i zaprezentuj swoje możliwości na naszej stronie, aby zdobyć nowe zlecenia i rozwinąć swój biznes.

Szukasz producenta kontraktowego, private label, white label, produkcji na zlecenie, pakowania na zlecenie, importu na zlecenie lub innych usług kontraktowych?

Skorzystaj z naszej bazy producentów i znajdź idealnego partnera do realizacji swoich pomysłów na produkty. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać producenta, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Kontakt:

Wspólnie budujmy sukces! Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś!